SVADOBNÉ MODEROVANIE V NITRE: PERFEKTNÁ ATMOSFÉRA V HOTELI ZLATÝ KĽÚČIK

starejsi moderator na svadbu Nitra Zlaty Klucik

Milujem moderovať svadby. Vždy sa teším na deň, keď si so snúbencami sadneme za stôl a spoločne preberáme program bod po bode. Inak tomu nebolo ani keď ma oslovili Regina a Dominik s prosbou zorganizovať ich veľký deň do posledného detailu.

PLÁNOVANIE SVADBY

Od začiatku som vedel, že táto dvojica vie, čo chce a že spoločne utvoríme skvelý tím. S nevestou sme sa dohodli, že spoločne zájdeme na kávu do hotela Zlatý Kľúčik, kde si so svojim partnerom túži povedať svoje „áno“. Osobitý prístup hrá pre mňa kľúčovú rolu v úspešnom dotiahnutí svadby dokonca. Záleží mi na tom, aby som dvojicu spoznal a mohol jej ušiť svoje svadobné služby na mieru. Pri Regine a Dominikovi to nebolo vôbec ťažké.

Už po niekoľkých minútach som vedel, že Regina sa vyníma z konvenčnosti a trápne klišé nebude jej šálok kávy, čomu som bol veľmi rád. Je to žena silného charakteru s výborným vkusom a z jej rozprávania mi bolo jasné, že Dominik bude podobnej povahy a názorov. Zo stretnutia som mal dobrý dojem a bolo mi jasné, že toto bude jedna z tých svadieb, ktoré si užijem plnými dúškami. Pýtate sa prečo? Mám rád svadobné tradície, no vždy ma teší, keď môžem realizovať svoju kreativitu a priniesť do svadby niečo nové, moderné a originálne. Snúbenci sa rozhodli spojiť svoje životy v romantickom malom kostolíku s výhľadom na celú Nitru a hodovať v kráľovskom štýle v hoteli Zlatý Kľúčik.

SVADOBNÉ MODEROVANIE V HOTELI ZLATÝ KĽÚČIK

Keď nadišiel deň „D“ mal som trochu trému ale veľmi som sa tešil. V mysli mi visel otáznik nad samotnými hosťami. Sú to ľudia čo sa radi zabávajú alebo bude atmosféra dusná? Dobrý svadobný koordinátor dokáže rozlúštiť túto hádanku už pri sobáši a preto som sa nevedel dočkať času, keď hostia prídu na obrad. Keď som videl prichádzať usmiate zhovorčivé tváre, padol mi balvan zo srdca a vedel som, že sa budeme zabávať po celú noc. Svadobný obrad bol nádherný a mali sme skvelého pána farára, ktorý nenechal nič na náhodu, vďaka čomu mali mladomanželia dojímavý romantický sobáš. Po gratuláciách som odviedol svadobčanov do hotela, kde nám tím profesionálov prichystal hostinu, ktorá potešila oči i chuťové kanáliky. Musím pochváliť milý a ochotný personál hotela Zlatý Kľúčik, nakoľko sa mi s nimi spolupracovalo na tak vysokej úrovni, s akou sa tu, v našom Nitrianskom kraji stretávam len zriedkavo.

Na záver by som sa rád vrátil k mladomanželom. Od začiatku až do konca som cítil Vašu dôveru a bolo pre mňa veľmi vzácne, že som mohol byť sprievodcom Vašim veľkým dňom. Prajem Vám len to najlepšie do Vášho spoločného života.

Zanechajte komentár