cennik

Cenník

V čom spočíva moja úloha?

Svadba je prvým krôčikom ku vstupu do spoločného života. Tento deň bude plný silných emócii, ktoré budete prežívať spolu s vašimi najbližšími a rozhodne nechcete nasávať stresy týkajúce sa koordinovania svadby. Na to som tu ja - svadobný moderátor / starejší. S radosťou vás prevediem svadobným dňom, zariadim rad za radom všetky tradície a osobne dohliadnem na to, aby ste sa vy i vyši hostia naplno zabávali.

Koľko  stojí svadobné moderovanie?

Často sa ma pýtate, koľko stojí svadobné moderovanie. Neverili by ste, aké ťažké je túto otázku zodpovedať bez akýkoľvek informácii o vašej predstave :) Koordinovanie svadby je veľmi individuálnou záležitosťou. Pokiaľ neviem kedy si poviete svoje "áno", kde bude obrad, kde hostina, aké tradície si želáte,... nedokážem zodpovedať vašu otázku. Preto ak vás zaujíma cenová ponuka za svadobné moderovanie, urobte si šálku kávy a prosím vyplňte kontaktný formulár :).

Čo bude nasledovať?

Sľubujem, hneď ako budem môcť ozvem sa vám. Ak by ste chceli, rád sa s vami stretnem aj osobne a to bezplatne. Vypočujem si váš zaľúbený príbeh a predstavu o vašej svadbe. Ak sa dohodneme, môžete si u mňa zálohovať termín. Potom obvykle nasledujú dve stretnutia, na ktorých si vytvoríme scenár, resp. harmonogram vašej svadby aby všetko šľapalo ako švajčiarske hodinky a vy ste nemali žiadne starosti. Dohodneme sa na priebehu celej obrado-hostiny počnúc od tradícii až po komunikáciu so subdodávateľmi, ako sú kameraman, fotograf, čašníci,... U mňa to máte všetko v cene :)