Kráľovská svadba mladomanželov Vassových – aj s referenciou

svadobne moderovanie kastiel palarikovo

Patríte medzi romantické duše? Predstavte si, že by ste sa vydávali v kaštieli zo 17. storočia. Majestátne lustre, vôňa dreveného nábytku, elegantná výzdoba,... Presne takýchto priestoroch som mal možnosť moderovať svadbu v júni. Ako to prebiehalo?

Moderovanie svadby v Palárikove  

Na túto svadbu som sa neskutočne tešil. Vždy som rád, keď si dvojica pre svoj veľký deň vyberie miesto, ktoré dáva akúsi pridanú hodnotu. Mladomanželia Vassoví si pre vstup do spoločného života zvolili priestory Palárikovského kaštieľa, ktorého história by nám mohla rozprávať veľa príbehov. Poviem vám, sprevádzať manželov i hostí svadbou tuto je úplne iný zážitok v porovnaní s bežnými reštauráciami. Všetko sme mali do bodky naplánované a mysleli sme si, že nás nič nemôže prekvapiť. Mýlili sme sa.

V dobrom i v zlom, počas slnka i v daždi

Táto sobota nepatrila k typickým júnovým víkendom, keď sa môžete spoľahnúť na stabilných 32 stupňov. Pripomínala skôr bláznivý apríl. Počasie bolo mimoriadne zlé, premenlivé. Mladomanželia si vysnívali svoj rozprávkový obrad vonku a asi tušíte kam mierim keď vám o tomto zážitku píšem 😊

Snažil som sa urobiť všetko preto, aby som ich očakávania naplnil aj keď  som mal pocit, že sa dážď so slnkom sa pretekajú kto vydrží dlhšie a viac nám znepríjemní deň. Nakoniec sa mi to vďaka veľkej flexibilite pána DJa Čukyho, reštauračného personálu a niektorých hostí podarilo. Na pokyn nevesty sme počas jemného mrholenia začali s prípravami. Boli sme natoľko zohratí, že za 15 minút sme stihli rozbaliť techniku, vyniesť stoličky a nachystať všetko, čo by obvykle zabralo tak hodinku času. Nebudete veriť ale počasie nám doprialo chvíľku radosti a 15 minút pred obradom prestalo pršať 😊 Manželia si stihli povedať svoje „áno“ aj odfotiť sa s blízkymi.

Presun do hodovacej miestnosti by som vedel opísať len jedným slovom. Vau. Rozhodne patrí jedným z najkrajších v okolí Nových Zámkov. Bola čistá, luxusná, a krásne vyzdobená. A personál? Ten má u mňa plný počet bodov! Venoval nám všetku pozornosť a staral sa o nás až do rána. 😊

Krásna referencia na svadobné moderovanie

Napriek tomu, že svadba bola plná modlenia sa k vyšším silám za dobré počasie, patrí k jedným z najkrajších, aké som kedy moderoval. Keď mi došla referencia od mladomanželov, spadol mi balvan zo srdca. Bol som neskutočne rád, že si ju užili minimálne tak ako ja. Rád by som sa s vami podelil o krásnu referenciu z ich svadby.

Dávidovi patrí obrovská vďaka za koordináciu a super odmoderovanie nášho svadobného dňa. Nestrácal hlavu, aj keď sa zdalo, že nám počasie zrovna priať nebude. Je stále usmiaty, dobre naladený a čo je podstatné, flexibilný. Keď sme mali nejaký problém, okamžite sa ho chopil a riešil ho. Proste profesionál, ako má byť. Musím povedať, že bez neho by naša svadba nebola tým, čím napokon bola. Patrí mu jedno naše obrovské ĎAKUJEM. 

Manželia Vassoví

svadobne moderovanie kastiel palarikovo
svadobne moderovanie kastiel palarikovo
svadobne moderovanie kastiel palarikovo

Chcete aj vy moderátora na svoju svadbu? Napíšte mi a určite sa dohodneme.

Zanechajte komentár