Svadobné moderovanie v Gbelciach pre Lucku a Dávida

Svadobný moderátor Gbelce

Rád by som Vám priblížil príbeh zamilovanej dvojice, ktorá dáva tejto generácií len to najlepšie. Tvorí ju sympatická učiteľka Lucka a charizmatický hasič Dávid a som neskutočne rád, že som mal tú česť sprevádzať ich svadobným dňom. Svoju lásku sa rozhodli spečatiť v Gbelciach v krásnej záhradke s výhľadom na celé okolie. Obrad bol od príchodu nevesty až po gratulácie magický a z hostí žiarila úprimná radosť. Bolo vidieť, že mladomanželia sú obklopení úžasnými ľuďmi a vedel som, že tento deň si všetci poriadne užijeme.

Svadobný koordinátor Gbelce

Spoločne sme sa presunuli do svadobného stanu BARUS, kde sme sa vďaka výbornému personálu mohli naplno zabávať. Majiteľ celý čas dohliadať na chod svadby a musím vyzdvihnúť aj hlavného čašníka Tomáša, ktorý je naozaj profesionál a neujde mu žiaden detail. Program začal prípitkom Luckinej najlepšej kamarátky, s ktorou sme si trochu poplakali ale aj sme sa zasmiali. Nasledoval tanec mladomanželov, rodičovský tanec, spoločné krájanie torty, hádzanie kytice a nezabudli sme ani na našu krásnu tradíciu čepčenia. Hostia sa výborne bavili a v každom tanečnom kole sa vírili sukne rozopínali saká.

Starejší moderátor Gbelce Svadobné moderovanie stan BARUS

Svadbu Lucky a Dávida som si naozaj užil a som poctený, že som im mohol pomôcť s moderovaním a koordinovaním. Prajem Vám veľa zdravia, šťastia a nekonečnej lásky na spoločnej ceste životom.

Svadobný starejší Gbelce

Fotografie: ILIEV PHOTO

Comments are closed.