Svadba Kristíny a Juraja – Púchov 7.10.2017

Svadobný starejší Nové Zámky

Na svadbu Kristíny a Juraja som sa vybral až do krásnej malej dedinky neďaleko Púchova. Už pri odobierke nevesty bolo jasné, že to bude svadba veselá a mladomanželia si svoj deň poriadne užijú. V dome Kristínkiných rodičov hral výborný akordeónista a svadobný deň bol v plnom prúde. Svadobný hostia si pochutnávali na výbornej domácej pálenke 🙂 a chutných jedlách.

Svadobný starejší Púchov

Po tom, ako si Juraj a Kristína sľúbili pred Bohom v dedinskom kostolíku vernosť a oddanosť,  celý svadobný sprievod sa vybral na svadobnú hostinu. Na cestu  nám zapršalo aj šťastie. Potom si ešte mladomanželia pozametali  aj črepiny šťastia a zábava sa mohla začať.

Pri málo slanej polievke sa rozdávali prvé manželské bozky a potom sa až do skorého rána všetci spolu tešili na tanečnom parkete. Odchádzal som s vedomím, že Juraj a Kristínka mali skvelú svadbu plnú nezabudnuteľných okamihov. Sú to skvelí mladí ľudia, plní lásky jedného k druhému. Prajem im, aby im  ich láska  vydržala celý život a pomáhala im prekonávať  všetky úskalia a výzvy, ktoré ich stretnú na ich ceste manželstva.

S pozdravom Dávid Dráfi

Svadobný moderátor/koordinátor

Comments are closed.