FIREMNÁ MODEROVAČKA V PALÁRIKOVE: TAKÚ ATMOSFÉRU SOM EŠTE NEZAŽIL!

Moderátor na firemný večierok Nové Zámky

Firemné večierky sa tešia čoraz väčšej obľube a som tomu veľmi rád. Sú to jedinečné chvíle strávené s kolegami, kde nemajú dosah žiadne príručky alebo pravidlá. Všetci sa správajú spontánne, bavia sa a utužujú priateľské vzťahy.

Inak tomu nebolo ani na firemnej garden party v Palárikove pre Otolift Schodiskové výťahy s.r.o., ktorá niesla meno Rodinný deň. Plánovať túto akciu bolo naozaj skvelé a výborne sa mi s nimi spolupracovalo. Už vtedy bolo jasné, že im naozaj záleží na firemnej kultúre. Všetko čo som potreboval vedieť mi dodali v predstihu a spoločne sme vytvorili atmosféru plnú zábavy a radosti.

Moderovanie garden party Palárikovo

Celý deň panovala dobrá nálada a všetky generácie si prišli na svoje. Program bol bohatý, prichystali sme 14 atrakcií ktoré si hostia mohli užívať počas celého dňa. Keďže sa  akcia  niesla v duchu rodiny, nezabudli sme ani na najmenších a prichystali sme im rozmanitý program, ktorý mohli prežívať spolu s ich rodičmi. Deti sa tešili rodeo show s koníkmi, na ktorých sa mohli previesť. Otovia so synmi si zajazdili v elektrických autíčkach alebo vo veľkom hasičskom aute, zatiaľ čo mamičky s ich ratolesťami realizovali svoje kreatívne nápady v tvorivých dielňach. A keďže deti sú živé a plné energie, spoločne sa vybláznili na skákacom hrade, ktorý nikdy nebol prázdny.

firemné moderovanie Nové Zámky

Rodičia sa mohli priučiť športovej streľbe od majsterky Slovenska a mňa osobne veľmi zaujala aj ukážka kynologického klubu Dvory nad Žitavou, ktorí nám ukázali aký dôležitú rolu hrajú psy v každodenných životoch.

Pre mňa ako moderátora nie je nad pocit, keď vidím na tvárach hostí úsmev. Presúvanie sa od jednej atrakcie k druhej a fotenie s maskotmi dá zabrať a tak sme im prichystali chutné občerstvenie. Čakal na nich výborný guláš, cigánska pečienka a ako dezert cukrová vata alebo palacinky. Na pitie sme im ponúkli minerálku, hroznovku, kofolu, pivko či radler nealko.

Moderátor na firemnú akciu Nové Zámky

Moderovanie firemnej akcie Rodinný deň bolo fantastické. Spoznal som zaujímavých ľudí a odniesol som si tonu zážitkov, na ktoré len tak nezabudnem. Hostia odchádzali spokojní, vyšťavení no s novou energiou a vášňou do pracovného života.

Moderovanie firemného večierka Nové Zámky

Želáte si moderátora na firemný event? Kontaktujte ma a spolu niečo vymyslíme.

 

Zanechajte komentár