Reštaurácie

REŠTAURÁCIE A HOTELY NA SVADOBNÚ HOSTINU

Medzi prvé kroky v plánovaní svadby patrí výber miesta pre svadobnú hostinu. Tá sa obvykle koná v reštaurácií alebo penzióne v blízkosti miesta obradu, aby sme na ňu mohli spolu so svadobčanmi jednoducho a rýchlo dopraviť. V úlohe starejšieho svadobného moderátora som mal možnosť navštíviť niekoľko jedálenských priestorov, v ktorých sa hostina konala. Rozhodol som sa podeliť sa s Vami o tie, ktoré majú dostatočnú kapacitu, pohotový prístup, chutné jedlo a prívetivý personál. Budete mať dostatok priestoru na tancovanie, svadobné hry, plné bruško vynikajúceho jedla a k tomu všetkému usmievavý personál, ktorý Vám vo všetkom vyhovie.

REŠTAURÁCIA BEREK NOVÉ ZÁMKY

Hľadáte priestranné miesto pre svadobnú hostinu v Nových Zámkoch? Rezervujte si priestory reštaurácie Berek. Budete nadmieru spokojní.

SVADOBNÝ STAN BARUS GBELCE

Jedným z najkrajších miest pre konanie svadobnej hostiny v okolí Gbeliec je podľa mňa svadobný stan Barus, ktorý srší romantikou a minimalizmom.

REŠTAURÁCIA EDER NESVADY

Túžite po luxusnej svadobnej sále s príjemným personálom a chutným jedlom v Nesvadoch? V tom prípade Vám odporúčam zabookovať si Reštauráciu EDER.

HOTEL ZLATÝ KĽÚČIK NITRA

Túžite po kráľovskej  svadobnej sále s profesionálnym usmievavým personálom a fantastickým jedlom v Nitre? V tom prípade Vám odporúčam hotel Zlatý Kľúčik.